William recording®

 

Vítám vás na stránkách hudebního vydavatelství Willam recording, založeného  v  roce 2013.


Na začátku tohoto projektu byla jen nabídka pomoci. Světoznámý český kytarový virtuóz Pavel Steidl již téměř deset let nevydal sólové album, a to i přes to, že všechny tituly v jeho diskografii sklízely mimořádný úspěch u posluchačů i odborné kritiky. Podněty, nebo objednávky na další album od žádného etablovaného vydavatelství nepřicházely …


A tak ve snaze pomoci dobré věci, jsem při jedné z našich společných schůzek, na kterých nikdy nechybí povídání o hudbě a hudebních projektech, Pavlovi nabídnul, že pro realizaci jeho CD založím nový label. Sliby se mají plnit, a přestože jsem do té doby s jakoukoli vydavatelskou činností měl téměř nulové zkušenosti, začal jsem pracovat na zhmotnění Pavlovi vize.
Na tomto místě musím přiznat, že bez pomoci mého dalšího hudebního kamaráda a zkušeného producenta i spoluvlastníka významné umělecké agentury Radka Křižanovského, by mně všechno trvalo déle, udělal bych více chyb a musel bych určitě vynaložit daleko více námahy. S jeho trpělivou a nezištnou pomocí se nakonec vše podařilo a v pátek 13. září 2013 bylo Pavlovo CD natočeno.


Toto datum budu považovat zároveň za faktický začátek existence hudebního vydavatelství William recording.
O tom co bude dál s tímto vydavatelstvím, respektive kolik a jakých titulů bude v následujícím období vydávat, nebude ani tak záležet na mě jako vlastníkovi a producentovi, ale zejména na vás posluchačích. Váš zájem a ochota koupit si naše produkty nám pomohou realizovat další projekty, o kterých vás budu na těchto stránkách informovat.
Děkuji vám za laskavou pozornost, přízeň i připomínky …


Při poslechu naší produkce vám přeji pohodu a hezké dny.

V úctě

 

Vilém Žák

Vilém Žák

William recording®

   
   


 
                                                                                                         


 

Česká verze  Anglická verze